Paulina Kawalec, trenerka reprezentacji Polski kobiet do lat 15, powołała dwadzieścia cztery zawodniczki na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 14-17 marca w Pruszkowie.
Wśród wyróżnionych znalazła się Oliwia Lubak, kapitan drużyny MOSiR Łomża. Zawodniczka będzie reprezentowała Łomżę i Podlaski ZPN.
Pełna lista powołanych:
źródło: MOSiR Łomża