Do szpitala trafiły 3 osoby: kierowca, pasażer busa oraz kierujący mazdą. Trasa w stronę Warszawy jest całkowicie zablokowana. To efekty karambolu, do którego doszło na S8 w Niegowie.
W poniedziałek (6.06), ok. godz. 14:30, doszło do karambolu na S8 w Niegowie. Trasa w stronę Warszawy jest całkowicie zablokowana
Jak poinformowali funkcjonariusze z KPP w Wyszkowie, na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, którzy wspólnie z technikiem kryminalistyki wyjaśniają przebieg i okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem 5 pojazdów (osobowych: mazdy, daewoo, busa: mercedesa oraz pojazdów ciężarowych w tym jednego z naczepą: mana i dafa). Do tego oderwanymi elementami pojazdów, które się zderzyły, została jeszcze uszkodzona karoseria suva marki Jeep.
Do szpitala trafiło troje poszkodowanych: kierowca oraz pasażer busa oraz kierujący mazdą.
Podróżujący w stronę Warszawy kierowani są na węzłach komunikacyjnych na drogę serwisową biegnącą wzdłuż trasy S8.
Źródło: KPP Wyszków