Reklama

Karetka wjechała w drzewo. Pod szpitalem! [FOTO]

25/01/2021 22:50

Karetka przewożąca pacjenta uderzyła w drzewo. Do zdarzenia doszło przed bramą, na tyłach szpitala wojewódzkiego w Łomży.

Na szczęście nikomu się nic nie stało, a transportowany pacjent został zabrany drugą karetką.

Do zdarzenia doszło po godzinie 22.

Na drogach Łomży i regionu panują bardzo trudne warunki.  Wraz ze zmianą pogody, na drogach jest coraz bardziej niebezpiecznie. Jest to czas, kiedy prawdopodobieństwo występowania zdarzeń drogowych wzrasta kilkakrotnie. Pogarszające się warunki drogowe: opadów deszczu, czy śniegu, śliska nawierzchnia i niska temperatura, znacznie wydłużają drogę hamowania, co przy dużym natężeniu ruchu na naszych drogach wpływa negatywnie na bezpieczeństwo użytkowników dróg.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości