Karetka przewożąca pacjenta uderzyła w drzewo. Do zdarzenia doszło przed bramą, na tyłach szpitala wojewódzkiego w Łomży.
Na szczęście nikomu się nic nie stało, a transportowany pacjent został zabrany drugą karetką.
Do zdarzenia doszło po godzinie 22.
Na drogach Łomży i regionu panują bardzo trudne warunki. Wraz ze zmianą pogody, na drogach jest coraz bardziej niebezpiecznie. Jest to czas, kiedy prawdopodobieństwo występowania zdarzeń drogowych wzrasta kilkakrotnie. Pogarszające się warunki drogowe: opadów deszczu, czy śniegu, śliska nawierzchnia i niska temperatura, znacznie wydłużają drogę hamowania, co przy dużym natężeniu ruchu na naszych drogach wpływa negatywnie na bezpieczeństwo użytkowników dróg.