Volodymyr Khorolskyi opuścił ŁKS Łomżę. 29-latek wrócił na Podkarpacie.
Defensor jesienią rozegrał 14 meczów w biało-czerwonej koszulce. Uzbierał 1010 minut. Obejrzał pięć żółtych kartek. Teraz będzie reprezentował barwy czwartoligowca z województwa podkarpackiego.
Khorolskyi związał się z Sokołem Kolbuszowa, czyli 14. drużyną po rundzie jesiennej. 29-latek jest wychowankiem Skały Morszyn. Na Ukrainie grał w Porowie Lwów, Opirze Lwów, a następnie przyjechał do Polski. Występował w: Orle Przeworsk, Wólczance Wólka Pełkińska, Stali Stalowa Wola, Wiśle Sandomierz.
fot. Gosiewski Fotografia