Reklama

Khorolskyi ma nowy klub. Grał w Orle, zagra w...

01/03/2024 21:09

Volodymyr Khorolskyi opuścił ŁKS Łomżę. 29-latek wrócił na Podkarpacie.

Defensor jesienią rozegrał 14 meczów w biało-czerwonej koszulce. Uzbierał 1010 minut. Obejrzał pięć żółtych kartek. Teraz będzie reprezentował barwy czwartoligowca z województwa podkarpackiego. 

Khorolskyi związał się z Sokołem Kolbuszowa, czyli 14. drużyną po rundzie jesiennej. 29-latek jest wychowankiem Skały Morszyn. Na Ukrainie grał w Porowie Lwów, Opirze Lwów, a następnie przyjechał do Polski. Występował w: Orle Przeworsk, Wólczance Wólka Pełkińska, Stali Stalowa Wola, Wiśle Sandomierz. 

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości