Dzisiaj na Alei Legionów doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.
Około godz. 11.00 na Alei Legionów przed skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego doszło do kolizji trzech samochodów osobowych.
- Kierowca opla nie zachował odpowiedniej odległości i najechał na tył seata, który uderzył w znajdującą się przed nim Toyotę. Po przyjeździe policji okazało się, że 51-letni sprawca – kierowca opla jest po spożyciu alkoholu. Nie był w stanie dmuchać, dlatego został zabrany do szpitala na pobranie krwi – informuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej policji w Łomży.
Na szczęście, w wyniku tego niefortunnego zdarzenia, nie odnotowano poważniejszych obrażeń wśród uczestników kolizji.