Reklama

Kierowca po spożyciu alkoholu sprawcą kolizji na Alei Legionów

10/04/2024 12:24

Dzisiaj na Alei Legionów doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.

Około godz. 11.00 na Alei Legionów przed skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. 

- Kierowca opla nie zachował odpowiedniej odległości i najechał na tył seata, który uderzył w znajdującą się przed nim Toyotę. Po przyjeździe policji okazało się, że 51-letni sprawca – kierowca opla jest po spożyciu alkoholu. Nie był w stanie dmuchać, dlatego został zabrany do szpitala na pobranie krwi – informuje Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej policji w Łomży. 

Na szczęście, w wyniku tego niefortunnego zdarzenia, nie odnotowano poważniejszych obrażeń wśród uczestników kolizji.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości