Kierowca skody wyjeżdżając ze stacji paliw, zderzył się volvo.
Do zdarzenia doszło po godzinie 18 na drodze krajowej nr 63 w rejonie Wygody.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca skody wyjeżdżając ze stacji paliw, zderzył się volvo. Do szpitala trafił kierowca skody. Droga zablokowana. 51- letni kierowca volvo trzeźwy. Ustalamy trzeźwość i dane kierowcy skody - informują policjanci.