Reklama

Kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa. Trafił do szpitala

17/02/2023 19:36

Kierowca skody wyjeżdżając ze stacji paliw, zderzył się volvo.

Do zdarzenia doszło po godzinie 18 na drodze krajowej nr 63 w rejonie Wygody.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca skody wyjeżdżając ze stacji paliw, zderzył się volvo. Do szpitala trafił kierowca skody. Droga zablokowana. 51- letni kierowca volvo trzeźwy. Ustalamy trzeźwość i dane kierowcy skody - informują policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości