Reklama

Kierowca w szpitalu po wypadku z łosiem. Zobacz ogrom zniszczeń! [FOTO]

07/05/2021 08:09

Ten wypadek mógł skończyć się tragicznie dla kierowcy skody, który zderzył się z łosiem na drodze krajowej nr 61. Zniszczenia są bardzo duże.

Do zderzenia doszło przed godz. 23:00, pomiędzy Chojnami Młodymi a Sulkami (DK61).

Kierujący skodą 38-latek jechał w kierunku Łomży, gdy zderzył się z łosiem. Zwierzę w wyniku uderzenia zostało rozczłonkowane, szczątki były nawet w środku kabiny. Kierujący samochodem osobowym został zabrany do szpitala.  Około północy na miejsce zdarzenia wezwano strażaków, którzy zajęli się uprzątnięciem jezdni. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości