Ten wypadek mógł skończyć się tragicznie dla kierowcy skody, który zderzył się z łosiem na drodze krajowej nr 61. Zniszczenia są bardzo duże.
Do zderzenia doszło przed godz. 23:00, pomiędzy Chojnami Młodymi a Sulkami (DK61).
Kierujący skodą 38-latek jechał w kierunku Łomży, gdy zderzył się z łosiem. Zwierzę w wyniku uderzenia zostało rozczłonkowane, szczątki były nawet w środku kabiny. Kierujący samochodem osobowym został zabrany do szpitala. Około północy na miejsce zdarzenia wezwano strażaków, którzy zajęli się uprzątnięciem jezdni.