Piłkarki Fortów Piątnica rozpoczęły rundę wiosenną od wygranej 5:3 z Ekosportem Białystok. Najpiękniejszą bramkę zdobyła Klaudia Chętnik.
19-latka trafiła bezpośrednio z rzutu rożnego. - Podeszłam do piłki, by wrzucić w pole karne. Myślałam, że któraś z koleżanek dołożył głowę, ale jak widać, nie była potrzebna. Nie będę ukrywać, że sama byłam w szoku. Złapałam się za głowę, a futbolówka wpadła do siatki - mówi Klaudia.
Lewa obrończyni dodaje, iż cieszą trzy punkty. - Uważam, że spotkanie mogło wyglądać lepiej. Nie było idealnie i mamy jeszcze kilka aspektów, nad którymi musimy popracować. Nasz cel? Chcemy być jak najwyżej w tabeli - dodaje zawodniczka, która pochodzi z Nowogrodu.
Dla Chętnik to pierwszy gol w sezonie. - Wróciłam do piłki. Zrobiłam sobie przerwę, ale postanowiłam pomóc zespołowi - kończy.