Reklama

Klaudia Chętnik: Złapałam się za głowę. Byłam w szoku

06/04/2024 22:27

Piłkarki Fortów Piątnica rozpoczęły rundę wiosenną od wygranej 5:3 z Ekosportem Białystok. Najpiękniejszą bramkę zdobyła Klaudia Chętnik.

19-latka trafiła bezpośrednio z rzutu rożnego. - Podeszłam do piłki, by wrzucić w pole karne. Myślałam, że któraś z koleżanek dołożył głowę, ale jak widać, nie była potrzebna. Nie będę ukrywać, że sama byłam w szoku. Złapałam się za głowę, a futbolówka wpadła do siatki - mówi Klaudia. 

Lewa obrończyni dodaje, iż cieszą trzy punkty. - Uważam, że spotkanie mogło wyglądać lepiej. Nie było idealnie i mamy jeszcze kilka aspektów, nad którymi musimy popracować. Nasz cel? Chcemy być jak najwyżej w tabeli - dodaje zawodniczka, która pochodzi z Nowogrodu.

Reklama

Dla Chętnik to pierwszy gol w sezonie. - Wróciłam do piłki. Zrobiłam sobie przerwę, ale postanowiłam pomóc zespołowi - kończy.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości