Drużyna ŁKS-u 1926 Łomża okazała się skuteczniejsza od zespołu MOSP-u Białystok. Spotkanie rozegrane na stadionie przy ul. Zjazd zakończyło się wynikiem 5-1 na korzyść gospodarzy.
- Zakładaliśmy przed meczem, że nie będzie to łatwe spotkanie i boisko to potwierdziło. Zespół MOSP, złożony głównie z młodych zawodników, ale dobrze wyszkolonych technicznie, to jest drużyna, która już trzeci sezon gra w IV lidze, czyli już ma takie przetarcie na poziomie seniorskim, wybiegana, postawiła nam trudne warunki - komentuje trener Tomasz Staniórski. - Przed sezonem cel był jeden - wygrywać każdy kolejny mecz, patrzeć pod kątem najbliższego meczu, tak do tego podchodzimy. Nie patrzymy czy to jest Białystok, Michałowo, Zambrów. Chcemy po prostu grać, wygrywać, punktować, dawać radość kibicom, strzelać bramki.
Biało-czerwoni rozegrali dotąd 7 spotkań i zdobyli 15 punktów (5 zwycięstw, 2 porażki). W następnym tygodniu ŁKS zagra na wyjeździe w Michałowie.
W materiale VIDEO komentarz po meczu.