Policjanci i strażacy zostali wezwani do kolejnego groźnego zdarzenia drogowego. Około godziny 19. na moście Hubala doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: mercedesa i range rovera.
Na szczęście osobom podróżującym nic się nie stało. Ruch na moście odbywa się wahadłowo.
Opady śniegu i niska temperatura spowodowały, że na drogach w regionie mocno pogorszyły się warunki drogowe, w wielu miejscach może być ślisko.
Od samego rana pełne ręce pracy mają służby ratownicze. Jak przekazuje nam Czytelnik, do niegroźnego zdarzenia doszło też wcześniej na obwodnicy Starych Kupisk.
