Policjanci z KMP w Łomży poszukują zaginionej mieszkanki naszego miasta. Kobieta wyszła z domu przedwczoraj (28.06).
Zaginiona to:
Kobieta wyszła z domu 28 czerwca przed godz. 9. Do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.
zdj. KMP Łomża
[AKTUALIZACJA ,godz. 18:05]
- 47-letnia mieszkanka Łomży została odnaleziona. Dziękujemy Państwu za pomoc - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.