Reklama

[AKTUALIZACJA] 47-letnia mieszkanka Łomży została odnaleziona

30/06/2022 18:10

Policjanci z KMP w Łomży poszukują zaginionej mieszkanki naszego miasta. Kobieta wyszła z domu przedwczoraj (28.06).

Zaginiona to:                                                     

  • Agnieszka Baczewska, lat 47
  • zam. Łomża.
  • Rysopis: wzrost około 155 cm, krępa sylwetka, czerwone proste długie włosy, piwne oczy, widoczne braki w uzębieniu.
  • W dniu zaginięcia ubrana była w niebieskie spodnie jeansowe, różowe buty sportowe, jasny podkoszulek w niebieskie paski.

Kobieta wyszła z domu 28 czerwca przed godz. 9. Do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

zdj. KMP Łomża

[AKTUALIZACJA ,godz. 18:05]

- 47-letnia mieszkanka Łomży została odnaleziona. Dziękujemy Państwu za pomoc - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości