Reklama

Kolejny "uciekinier". Poszukiwany kierowca skody [FOTO]

06/06/2021 21:56

Policja poszukuje kierowcy skody, którego auto w miejscowości Kownaty wjechało w znaki drogowe. Według świadków kierujący octavią miał być pijany.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 21 na drodze wojewódzkiej nr 668.

Kierujący skodą, jadąc od strony Jedwabnego, stracił panowanie nad pojazdem. Na łuku drogi jego auto wypadło z jezdni i wjechało w znaki drogowe.

Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania.

fot. Czytelnik

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości