Reklama

Kolejny wypadek na przejeździe kolejowym. Kierowca cudem uniknął śmierci [FOTO]

20/07/2025 20:13

Dziś kilka minut po godzinie 19:00, w miejscowości Modzele-Wypychy (pow. łomżyński) doszło do groźnego zdarzenia na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Samochód marki opel zderzył się z pociągiem relacji Ostrołęka – Białystok.

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że kierowca auta wjechał na przejazd od strony miejscowości Wygoda, nie zauważając nadjeżdżającego pociągu poruszającego się linią kolejową nr 36 w kierunku Białegostoku. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd został poważnie uszkodzony. Mimo to kierowca wyszedł z wypadku bez obrażeń. Miał ogromne szczęście.

Według wstępnych informacji, w zdarzeniu nie ucierpiał również żaden z pasażerów pociągu. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. 

Przypomnijmy, wczoraj zaledwie kilkanaście kilometrów dalej, na tej samej linii w Śniadowie, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 77-letni kierowca volkswagena zginął na miejscu, również na niestrzeżonym przejeździe.

Reklama

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/07/2025 20:17
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości