Reklama

Kolizja dwóch osobówek na Sikorskiego [FOTO]

04/03/2022 12:24

Do niegroźnego zdarzenia doszło przy ul. Sikorskiego w Łomży. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. Poszkodowanych nie ma. Pozostała jedynie plama oleju na drodze.

W piątek (4.03), ok. godz. 12:00, doszło do kolizji na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Kwiatowej w Łomży.

"Spotkały się" ze sobą dwa samochody osobowe. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Efektem zdarzenia jest spora plama oleju na drodze. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama