Do niegroźnego zdarzenia doszło przy ul. Sikorskiego w Łomży. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. Poszkodowanych nie ma. Pozostała jedynie plama oleju na drodze.
W piątek (4.03), ok. godz. 12:00, doszło do kolizji na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Kwiatowej w Łomży.
"Spotkały się" ze sobą dwa samochody osobowe. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Efektem zdarzenia jest spora plama oleju na drodze.