Reklama

Kolizja na Al. Legionów. Jedna osoba w szpitalu

10/12/2024 09:39

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do zdarzenia drogowego, podczas którego doszło do najechania jednego samochodu na drugi. W wyniku tej kolizji jedna z pań prowadząca pojazd trafiła do szpitala na badania.

Po godzinie 8:00 dyżurny łomżyńskiej policji odebrał wezwanie dotyczące kolizji na Al. Legionów. Na miejscu okazało się, że rzeczywiście do takowej doszło. Funkcjonariusze na chwilę obecną ustalili, że prawdopodobną przyczyną stłuczki  było najechanie na tył. 

W wyniku zdarzenia kobieta siedząca za kierownicą jednego z samochodów trafiła do szpitala na badania. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu kolizji nie ma żadnych utrudnień w ruchu, gdyż samochody biorące udział w stłuczce znajdują się na parkingu. 

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości