Przed południem na ul. Sikorskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego kia picanto z egzaminacyjnym pojazdem ciężarowym. Przyczyną było prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa podczas wyjeżdżania z parkingu.
Policja informację o kolizji otrzymała o godz. 11:37. Według dotychczasowych ustaleń osobówka wyjeżdżała z parkingu przy centrum handlowym 4plus i wymusiła pierwszeństwo jadącej ul. Sikorskiego ciężarówce egzaminacyjnej MAN z naczepą.
Zdarzenie zakończyło się mandatem karnym nałożonym na kierowcę samochodu osobowego. Nie ma osób poszkodowanych.