Do zdarzenia doszło pomiędzy Rogienicami Wielkimi i Małym Płockiem. Ambulans łomżyńskiej stacji pogotowia otarł się z osobowym oplem.
Według pierwszych nieoficjalnych informacji osoba kierująca oplem chciała umożliwić przejazd jadącej na sygnale karetki i zjechała do prawej strony jezdni. W tym samym czasie z przeciwnej strony poruszał się inny pojazd, który zatrzymał się na równi z oplem, przez co karetka otarła się o osobówkę. Oba pojazdy zostały nieznacznie uszkodzone.
Oficer prasowy kolneńskiej policji przekazuje, że zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, czyli nic nikomu się nie stało. Droga jest odblokowywana.