Reklama

Kolizja z udziałem karetki na DK63 [FOTO]

28/10/2020 13:46

Do zdarzenia doszło pomiędzy Rogienicami Wielkimi i Małym Płockiem. Ambulans łomżyńskiej stacji pogotowia otarł się z osobowym oplem.

Według pierwszych nieoficjalnych informacji osoba kierująca oplem chciała umożliwić przejazd jadącej na sygnale karetki i zjechała do prawej strony jezdni. W tym samym czasie z przeciwnej strony poruszał się inny pojazd, który zatrzymał się na równi z oplem, przez co karetka otarła się o osobówkę. Oba pojazdy zostały nieznacznie uszkodzone.

Oficer prasowy kolneńskiej policji przekazuje, że zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję, czyli nic nikomu się nie stało. Droga jest odblokowywana.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości