Reklama

Kompletnie pijany wjechał w latarnię [FOTO]

20/11/2020 19:45

Kierowca renault pod wpływem alkoholu spowodował kolizję na ul. Dmowskiego w Łomży. Mężczyzna, który wiózł autem kobietę i roczne dziecko, wjechał w latarnię. Do zdarzenia doszło dziś około godziny 18.

Kierowca rozpędzonego renault, jadąc ulicą Dmowskiego w kierunku ul. Wojska Polskiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w słup oświetleniowy.

W relacji świadków wynika, że wraz mężczyzną autem podróżowała młoda kobieta z niespełna rocznym dzieckiem. Później okazało się, że kierowca renault był pijany. Został on przewieziony policyjnym busem do komendy w celu wykonania dalszych czynności

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości