Reklama

Koniec poszukiwań 24-latka z gminy Piątnica

29/06/2022 08:00

Na terenie Niemiec odnaleziony został 24-latek z Żelech w gminie Piątnica.

Policjanci z KMP w Łomży szukali zaginionego 24-letniego mieszkańca m. Żelechy w gminie Piątnica. Tydzień temu mundurowi poinformowali, że mężczyzna ostatni raz widziany był w Warszawie.

Teraz funkcjonariusze podają, że został odnaleziony na terenie Niemiec. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości