Na terenie Niemiec odnaleziony został 24-latek z Żelech w gminie Piątnica.
Policjanci z KMP w Łomży szukali zaginionego 24-letniego mieszkańca m. Żelechy w gminie Piątnica. Tydzień temu mundurowi poinformowali, że mężczyzna ostatni raz widziany był w Warszawie.
Teraz funkcjonariusze podają, że został odnaleziony na terenie Niemiec.