Reklama

Korki na obwodnicy Łomży – zwężenia i kolizje utrudniają powroty z majówki [FOTO]

04/05/2025 18:16

Długi korek tworzy się na obwodnicy Łomży. Powodem są utrudnienia na odcinku drogi S61, gdzie wciąż przejezdna jest tylko jedna jezdnia – kierowcy mają do dyspozycji po jednym pasie w każdym kierunku. W rejonie węzła Kolno doszło do kilku kolizji, co dodatkowo spowolniło ruch.

Największe zatory tworzą się w miejscu zwężenia jezdni w stronę Warszawy. Korek ma już kilka kilometrów długości. Część kierowców wybiera objazd przez Łomżę, co powoduje duże natężenie ruchu w Piątnicy i na drogach wylotowych z miasta.

To efekt wzmożonego ruchu na zakończenie długiego weekendu. Wielu turystów wracających z Mazur kieruje się właśnie przez Łomżę.

Druga nitka obwodnicy Łomży, której brak dziś powoduje korki, według zapowiedzi GDDKiA ma zostać oddana do użytku w III kwartale 2025 roku – być może jeszcze w wakacje.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości