Reklama

Koszykarki górą w meczu na szczycie! Piotrowski: Dziewczyny zostawiły serducho na parkiecie!

Zacięty i pełen emocji mecz w Sokołowie Podlaskim zakończył się zwycięstwem młodych koszykarek z Łomży w Lidze Mazowieckiej U-12. 

Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej pokonały miejscowe zawodniczki, zdobywając kluczowe punkty w walce o pierwsze miejsce w grupie.

- Dziewczyny zostawiły serducho na parkiecie! To był bardzo zacięty bój, na trudnym terenie, ale nasze zawodniczki pokazały ogromną determinację i walkę do ostatniej sekundy - podkreślił po meczu trener Marcin Piotrowski. 

Spotkanie zapowiadało się bardzo emocjonująco. Łomżanki i koszykarki z Sokołowa Podlaskiego były dotychczas niepokonane, co dodatkowo podgrzewało atmosferę rywalizacji.

Reklama

Zwycięstwo na wyjeździe daje łomżankom znaczną przewagę w grupie i przybliża je do zajęcia pierwszego miejsca. Kolejne mecze w Lidze Mazowieckiej U-12 zapowiadają się równie emocjonująco, a drużyna Piotrowskiego i Olszewskiej nie zamierza zwalniać tempa.

MKK Sokołów Podlaski - UKS 4 Łomża 40:53 (9:17, 11:11, 9:9, 11:16)
UKS 4 Łomża:
Laszkowska, Nowak, Pupik 5, Zalewska 4, Załęcka, Żyznowska 1, Wybraniak 3, Trzonkowska 18, Wysocka 11, Taraszkowska 2, Bronowicz, Nowacka 4, Fraszczyk 3, Zapert 2.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości