Reklama

Koszykarki odrobiły lekcję i zanotowały wysoką wygraną!

Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej z kolejnym zwycięstwem.

Zespół U-13 UKS 4 Łomża prowadzony przez Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej pewnie pokonał 58:29 UKS Basket 47 Białystok w meczu rundy rewanżowej Podlaskiej Ligi. Poprzednie spotkanie obu drużyn zakończyło się skromnym zwycięstwem sześcioma punktami, jednak tym razem młode zawodniczki zaprezentowały znacznie dojrzalszą i skuteczniejszą grę.

- Po ostatnim meczu na wyjeździe odrobiliśmy lekcje. Popracowaliśmy nad obroną i atakiem, co dziś przyniosło efekty. Dlatego wynik jest dużo lepszy niż ostatnio. Dziewczęta zagrały dobrze, było widać zaangażowanie w obronie i w ataku - podkreśla trener Marcin Piotrowski.

Reklama

Zespół nie zamierza zwalniać tempa. Już w najbliższy piątek drużyna wyjeżdża do Płocka na Ogólnopolski Turniej Koszykówki, który potrwa trzy dni.

- Wyjeżdżamy w piątek i będziemy grali przez piątek, sobotę i niedzielę. Będzie to kolejny turniej, w którym będziemy mogli poszlifować nasze umiejętności taktyczne. To ważny etap przygotowań do dalszych rozgrywek ligowych - zaznacza trener Piotrowski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/12/2025 08:41
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości