Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży rozpoczęły drugi dzień zmagań w Ogólnopolskim Finale Koszykówki w Igrzyskach Dzieci 3x3.
Podopieczne Michała Piotrowskiego mają za sobą trzy mecze i trzy zwycięstwa. Dzisiaj nasze dziewczęta czeka aż siedem meczów! - Cieszę się, że bardzo dobrze weszliśmy w turniej finałowy. Wygraliśmy trzy spotkania z bardzo mocnymi rywalami. Przed nami jeszcze jedenaście meczów - mówi szkoleniowiec.
Jak dodaje, stawka jest wyrównana. - W tych zmaganiach każdy może wygrać z każdym - przyznaje Piotrowski.
PLAN SPOTKAŃ NA DZISIAJ
godz. 9:00 SP 4 Łomża - SP Piława Górna
godz. 9:40 SP 4 Łomża - SP 11 Jelenia Góra
godz. 10:20 SP 4 Łomża - SP 8 Brzeg
godz. 13:20 SP 4 Łomża - SP 52 Lublin
godz. 14:00 SP 4 Łomża - SP 1 Kórnik
godz. 14:40 SP 4 Łomża - SP 1 Tarnów
godz. 15:20 SP 4 Łomża - SP 3 Piaseczno
Trzymamy kciuki