Reklama

Koszykarki SP 4 Łomża zagrają o złoto!

Świetne wiadomości napłynęły z Białegostoku. Koszykarki Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży awansowały do finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci i już wkrótce powalczą o złoty medal.

Turniej rozgrywany jest w hali Szkoły Podstawowej nr 47 w Białymstoku. W rywalizacji udział biorą cztery zespoły: SP 4 Łomża, SP 45 Białystok, SP 47 Białystok oraz SP 1 Wysokie Mazowieckie.

W meczu półfinałowym zawodniczki z Łomży zmierzyły się z drużyną z Wysokiego Mazowieckiego. Nasze reprezentantki od początku kontrolowały przebieg spotkania i pewnie zwyciężyły 44:18, zapewniając sobie miejsce w wielkim finale.

Po spotkaniu zadowolenia z postawy swoich podopiecznych nie ukrywał trener zespołu Marcin Piotrowski.

Reklama

- Dziewczęta zagrały bardzo dobre spotkanie. Byliśmy skoncentrowani od pierwszych minut, dobrze broniliśmy i skutecznie wykorzystywaliśmy swoje sytuacje w ataku. Jestem bardzo zadowolony z ich postawy w półfinale - podkreśla trener Marcin Piotrowski.

Szkoleniowiec przyznaje również, że przed finałem drużyna ma jasno określony cel.

- Awans do finału to już duży sukces, ale nie zamierzamy się zatrzymywać. Dziewczęta ciężko pracowały przez cały sezon i wierzę, że stać nas na zdobycie złotego medalu - dodaje Piotrowski.

Reklama

W meczu o mistrzostwo województwa SP 4 Łomża zmierzy się z gospodyniami turnieju - ekipą SP 47 Białystok.

Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży reprezentują: Anna Trzonkowska, Aleksandra Wysocka, Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Zuzanna Taraszkowska, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Martyna Przewodek, Aniela Nowacka, Julia Zalewska, Zofia Fraszczyk oraz Zuzanna Żyznowska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości