Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży walczą w Głuchołazach. Nasze mają za sobą dwa spotkania.
Podopieczne Michała Piotrowskiego jako mistrzynie województwa rywalizują w Ogólnopolskim Finale Koszykówki w Igrzyskach Dzieci 3x3. Jak im idzie?
No pięknie! Mamy jeszcze gorące wiadomości. W pierwszym spotkaniu Wiktoria Dąbkowska i spółka wygrały 7:5 po dogrywce z zespołem z Gorzowa Wielkopolskiego. Zwycięstwo dał rzut za dwa punkty Mai Białomyzy.
W drugim meczu łomżanki pokonały 12:8 zespół z Nidzicy. Trzeci i ostatni dzisiejszy bój o godz. 14:00 z drużyną z Kołobrzegu. Trzymajcie kciuki.
Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży reprezentują: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy. Milena Kuliś. Ich szkoleniowcem jest Michał Piotrowski.