Uczennice Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży zmierzyły się z ekipą SP 19 z Białegostoku.
Podopieczne Daniela Chojnowskiego i Włodzimierza Wójcika przegrały pierwsze spotkanie podczas Finału Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt.
- Po zaciętym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość rywalek. O końcowym wyniku zdecydowała ostatnia kwarta, w której przeciwniczki odskoczyły nam na kilka punktów i dowiozły zwycięstwo do końca - mówi Chojnowski.
Przed zespołem walka o miejsca 5-8. O godz. 16:00 nasze koszykarki zagrają w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży z ekipą z Gorzowa Wielkopolskiego. Jeśli zwyciężą, powalczą o piąte miejsce. W razie porażki, zmierzą się o siódmą lokatę.