Reklama

Koszykarki z pewnymi punktami. Piotrowski: Mamy lidera, a dziewczęta są o rok młodsze!

UKS 4 Łomża odniosło kolejne zwycięstwo w Podlaskiej Lidze U-13, pokonując Żubry Białystok 52:15. To trzecia wygrana z rzędu młodych koszykarek z Łomży, które prowadzą swoje zmagania pod okiem trenerów Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando łomżanek. Po pierwszej kwarcie wynik wynosił 19:0, a kolejne odsłony tylko potwierdziły przewagę UKS 4 Łomża: 11:4, 12:4, 10:7.

 To była dobra okazja, by poćwiczyć niektóre elementy taktyczne. Każda zawodniczka miała dziś szansę pokazać się na parkiecie. Nasze dziewczęta były o rok młodsze od rywalek, a mimo to zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli - podkreśla trener Marcin Piotrowski.

Kolejne wyzwanie już w sobotę, tym razem w lidze mazowieckiej U-12. Rywalkami łomżanek będą koszykarki z Sokołowa Podlaskiego, a mecz na ich parkiecie rozpocznie się o godzinie 15:30. Spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie, ponieważ zagrają najlepsze drużyny, które do tej pory zdobyły komplet punktów.

Reklama

UKS 4 Łomża - Żunry Białystok 52:15 (19:0, 11:4, 12:4, 10:7)
UKS 4 Łomża: P
atrycja Laszkowska 2, Zofia Pupik, Julia Zalewska 2, Oliwia Załęcka 2, Anna Trzonkowska 11, Zuzanna Piotrowska 2, Alicja Wybraniak 8, Zuzanna Taraszkowska 6, Aniela Nowacka 5, Zofia Fraszczyk 8.


 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości