Drużyna chłopców UKS „Dziewiątka" Łomża do lat 10 trenowana przez Andrzeja Wojtkowskiego zajęła piąte miejsce w rozegranym w dniach 13 – 15 marca 2015 r. w Białymstoku VI Ogólnopolskim Turnieju „U KLEMENSA" w Mini Koszykówce Dziewcząt i Chłopców rocznika 2004.
W zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku turnieju w gronie chłopców rywalizowało osiem drużyn. Prowadzony przez Andrzeja Wojtkowskiego zespół w fazie grupowej ograł UKS „Trójkę" Żyrardów i przegrał z ekipami z Ełku i Sopotu. Z takim bilansem łomżyniakom przyszło walczyć o miejsca V – VIII. W meczu o prawo gry o V miejsce ograli zespół z Zambrowa i ponownie spotkali się z drużyną z Żyrardowa, których również pokonali.
W turnieju tym „Dziewiątka" zagrała w składzie: Łukasz Anusewicz, Maciej Piasecki, Damian Boć, Jakub Mieczkowski, Wiktor Jezusek, Adam Szablanowski, Adam Filipkowski, Krystian Gawęcki, Kacper Górski, Alan Zalewski, Jakub Kołakowski, Kamil Staszewski, Bartosz Szymański i Dawid Dąbrowski.
Najlepszym zawodnikiem w zespole okazał się Kacper Górski, a do pierwszej piątki turnieju wybrany został Wiktor Jezusek.
Wyniki spotkań grupowych UKS „Dziewiątka":
UKS „Nenufar 5" Ełk – UKS „Dziewiątka" Łomża 35:14 UKS „Trefl: Sopot – UKS „Dziewiątka" Łomża 32:22 UKS „Dziewiątka" Łomża – UKS „Trójka" Żyrardów 18:11 UKS „Orkan" Zambrów – UKS „Dziewiątka" Łomża 16:25Mecz o V miejsce:
UKS „Dziewiątka" Łomża – UKS „Trójka" Żyrardów 25:21Klasyfikacja końcowa turnieju:
UKS „Nenufar 5" Ełk UKS „ Trójka" Działdowo AZS PWSZ Skierniewice UKS „ Trójka" Działdowo UKS „ Dziewiątka" Łomża UKS „Trójka" Żyrardów UKS „ BASKET47" Białystok UKS „Orkan" Zambrów