Reklama

Koszykarze z Dziewiątki znów na drugim miejscu

10/03/2015 08:07

Tak jak tydzień wcześniej na turnieju w Łomży tak i w dniach 6 – 8 marca 2015 r. na XII Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki „NIDA CUP 2015" w Nidzicy drużyna minikoszykarzy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" Łomża zajęła II miejsce.

Chłopcy z „Dziewiątki" występowali w składzie: OLSZEWSKI JAKUB, WĄDOŁOWSKI DAWID, KOTOWSKI ADAM, TATKO JAKUB, BOĆ HUBERT, KONOPKO FILIP, RAMOTOWSKI JAKUB, SOKOŁOWSKI JAKUB, ANUSEWICZ ADAM, KOZIKOWSKI MARCIN, BARWIŃSKI PAWEŁ, DUBOWIK IGOR.

W gronie wyróżnionych znaleźli się: JAKUB RAMOTOWSKI (najlepsza piątka turnieju), MARCIN KOZIKOWSKI (najlepszy zawodnik drużyny) i FILIP KONOPKO (nadzieja na przyszłość) .

Po turnieju trener Wojtek Kamiński był bardzo zadowolony.

- Niezmiernie cieszę się z tego miejsca, choć niewiele brakowało do końcowego zwycięstwa w turnieju. Przegraliśmy mecz o I miejsce jednym punktem. Radość jest o wiele większa gdyż w pokonanym boju zostawiliśmy drużyny reprezentujące klub skupiający zawodników różnych szkół, a nasza drużyna oparta jest tylko na jednej szkole podstawowej (SP 9 Łomża). Można też powiedzieć, że utrzymaliśmy poziom z turnieju „Łomżyńska Zima 2015" rozegranego przed tygodniem w Łomży (II miejsce) - podkreśla Kamiński.

Reklama

Wyniki „Dziewiątki" w XII Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki w Nidzicy:

KS „Legion" Legionowo 58:9 Nowy Dwór Mazowiecki 44:15 Akademia Koszykówki Olsztyn 52:22 MTS „Basket" Kwidzyn 35:36 UKS „Trójka „Nidzica 51:25

Klasyfikacja końcowa:

MTS „Basket" Kwidzyn UKS „Dziewiątka" Łomża UKS „Trójka" Nidzica UKS Nowy Dwór Mazowiecki KS „Legion" Legionowo Akademia Koszykówki Olsztyn
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości