Tak jak tydzień wcześniej na turnieju w Łomży tak i w dniach 6 – 8 marca 2015 r. na XII Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki „NIDA CUP 2015" w Nidzicy drużyna minikoszykarzy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" Łomża zajęła II miejsce.
Chłopcy z „Dziewiątki" występowali w składzie: OLSZEWSKI JAKUB, WĄDOŁOWSKI DAWID, KOTOWSKI ADAM, TATKO JAKUB, BOĆ HUBERT, KONOPKO FILIP, RAMOTOWSKI JAKUB, SOKOŁOWSKI JAKUB, ANUSEWICZ ADAM, KOZIKOWSKI MARCIN, BARWIŃSKI PAWEŁ, DUBOWIK IGOR.
W gronie wyróżnionych znaleźli się: JAKUB RAMOTOWSKI (najlepsza piątka turnieju), MARCIN KOZIKOWSKI (najlepszy zawodnik drużyny) i FILIP KONOPKO (nadzieja na przyszłość) .
Po turnieju trener Wojtek Kamiński był bardzo zadowolony.
- Niezmiernie cieszę się z tego miejsca, choć niewiele brakowało do końcowego zwycięstwa w turnieju. Przegraliśmy mecz o I miejsce jednym punktem. Radość jest o wiele większa gdyż w pokonanym boju zostawiliśmy drużyny reprezentujące klub skupiający zawodników różnych szkół, a nasza drużyna oparta jest tylko na jednej szkole podstawowej (SP 9 Łomża). Można też powiedzieć, że utrzymaliśmy poziom z turnieju „Łomżyńska Zima 2015" rozegranego przed tygodniem w Łomży (II miejsce) - podkreśla Kamiński.
Wyniki „Dziewiątki" w XII Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki w Nidzicy:
KS „Legion" Legionowo 58:9 Nowy Dwór Mazowiecki 44:15 Akademia Koszykówki Olsztyn 52:22 MTS „Basket" Kwidzyn 35:36 UKS „Trójka „Nidzica 51:25Klasyfikacja końcowa:
MTS „Basket" Kwidzyn UKS „Dziewiątka" Łomża UKS „Trójka" Nidzica UKS Nowy Dwór Mazowiecki KS „Legion" Legionowo Akademia Koszykówki Olsztyn