Dzisiaj w godzinach porannych doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kolejna osoba pod wpływem alkoholu postanowiła wsiąść za kierownice pojazdu, nie zdając sobie sprawy, jak duże zagrożenie stwarza dla siebie i innych uczestników ruchu.
Rankiem o godzinie 8:17 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży odebrał wezwanie dotyczące zdarzenia drogowego, które wydarzyło się w miejscowości Kotowo-Plac za Jedwabnem. Funkcjonariusze policji, którzy dotarli na miejsce, wciąż pracują nad ustaleniem szczegółów i przyczyn w skutek, których doszło do wypadku.
- Na tę chwilę wiadomo, iż 64-letni mężczyzna poruszający się samochodem marki volkswagen był pod wpływem alkoholu. Wstępne testy wykazały, że w jego krwi znajduje około 1,6 promila - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.
Reklama
Funkcjonariusze informują również o stanie zdrowie mężczyzny. 64-letni mężczyzna nie doznał żadnych poważnych obrażeń i czuje się dobrze. Karetka i medyczne służby ratunkowe były w tym przypadku zbędne.