Reklama

Kraksa na DK64. Pijana kierująca złamała zakaz prowadzenia pojazdów

08/02/2022 09:25

Około 2,2 promila miała w wydychanym powietrzu kierująca kią, która wczoraj brała udział w kolizji na DK64. Przy okazji wyszło na jaw, że kobieta ma orzeczony zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi do 2023 roku.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 64. Ze wstępnych informacji wynikało, że kobieta jadąca od strony Białegostoku w kierunku Łomży zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się z samochodem dostawczym. Ostatecznie jej auto zatrzymało się dopiero na drzewie. Po przyjeździe na miejsce służb ratunkowych kierująca przyznała się, że jest nietrzeźwa.

Informowaliśmy o tym tutaj: Kia na drzewie. Kobieta na podwójnym gazie [FOTO]

Dziś udało nam się ustalić, że 42-letnia kierująca miała około 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Przy okazji wyszło na jaw, że wsiadła za kierownicę pomimo aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do 2023 roku. Mieszkanka Białegostoku za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości