Reklama

Kraksa na moście. Jedna osoba zabrana do szpitala

30/09/2022 09:05

Trzy pojazdy zderzyły się na moście w ciągu DK61 (ul. Zjazd). Jedna osoba trafiła do szpitala. Uwaga na utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 8:00. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-letnia kierująca mazdą jadąc w kierunku Łomży, nie zachowała bezpiecznej odległości od opla, uderzając w niego, w wyniku czego opel najechał na tył chevroleta, kierowanego przez 35-latka - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.

Kierująca oplem zabrana do szpitala. Kierowcy mazdy i chevroleta trzeźwi.

Uwaga na utrudnienia. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości