Reklama

Kraksa na moście

02/06/2022 12:08

Na starym moście (DK61) osobowe audi najechało na tył forda. Przez pewien czas kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 11:00. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Z uwagi na wyciek płynów eksploatacyjnych miejsce zdarzenia musieli uporządkować wezwani na miejsce strażacy.

Obecnie na moście nie występują już utrudnienia w ruchu. 

zdj. OSP Piątnica

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości