Na starym moście (DK61) osobowe audi najechało na tył forda. Przez pewien czas kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 11:00. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
Z uwagi na wyciek płynów eksploatacyjnych miejsce zdarzenia musieli uporządkować wezwani na miejsce strażacy.
Obecnie na moście nie występują już utrudnienia w ruchu.
zdj. OSP Piątnica