Reklama

Kraksa na obwodnicy Konarzyc! [FOTO]

24/03/2022 14:31

Dwa samochody zderzyły się dziś w rejonie przejazdu kolejowego na obwodnicy Konarzyc. Jedna osoba miała zostać zabrana do szpitala.

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło około godz. 14:00. Z pierwszych informacji wynika, że hyundai, który poruszał się od strony Łomży, wpadł w poślizg i zderzył się z prawidłowo jadącym fiatem. Dostawczak poruszał się z przeciwnego kierunku. 

W wyniku zderzenia fiat wjechał do przydrożnego rowu, a hyundai zatrzymał się na przejeździe kolejowym. Prawdopodobnie kierujący osobówką został zabrany do szpitala. 

Uwaga na utrudnienia! Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się jednym pasem

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości