Na al. Piłsudskiego w Łomży zderzyły się dwa samochody osobowe. Uwaga na utrudnienia w ruchu.
Samochody zdarzyły się naprzeciwko Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. To klasyczne najechanie na tył. Kierowca jednego z aut najprawdopodobniej nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w drugi pojazd. Do zdarzenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych.
Dokładne okoliczności i przyczyny wyjaśnia obecna na miejscu policja.
Kierowcy jadący al. Piłsudskiego muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.