Na ul. Przykoszarowej w Łomży doszło dziś do zderzenia dwóch samochodów. Było to klasyczne najechanie na tył.
Do tego zdarzenia doszło przed godz. 14:00 w rejonie skrzyżowania ul. Przykoszarowej z ul. Zawadzką. Osoba kierująca peugeotem najechała na tył opla vivaro. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję i karetkę pogotowia.
Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Policja przekazuje, że zdarzenie okazało się kolizją.
Na miejscu nie powinno być już utrudnień w ruchu.