Na rondzie Kościuszki doszło do zderzenia motocykla i samochodu osobowego. Na miejscu pracują służby.
Do zderzenia simsona i forda focusa doszło tuż przed godz. 8:00. Kierujący motocyklem starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala na dalsze badania.
Przejeżdżający przez rondo kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Na miejscu pracują służby ratunkowe, które na czas działań zajęły jeden pas ruchu.