Reklama

Kraksa na Sikorskiego w Łomży! Kierowca opla trafił do szpitala [FOTO]

02/06/2022 14:11

​​​​​​​Utrudnienia na ul. Sikorskiego w Łomży. Kierujący oplem zjechał z drogi i uderzył w latarnię. Prawdopodobnie chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem.

Do kraksy doszło przed godz. 14:00, vis-a-vis Przedszkola Publicznego nr 5. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-letni kierowca opla chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w latarnię. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg tego zdarzenia. Lewy pas ruchu w kierunku Aleii Legionów zablokowany. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi - przekazuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości