Utrudnienia na ul. Sikorskiego w Łomży. Kierujący oplem zjechał z drogi i uderzył w latarnię. Prawdopodobnie chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem.
Do kraksy doszło przed godz. 14:00, vis-a-vis Przedszkola Publicznego nr 5.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-letni kierowca opla chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w latarnię. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg tego zdarzenia. Lewy pas ruchu w kierunku Aleii Legionów zablokowany. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi - przekazuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe.