Kolejne zdarzenie na naszych drogach. Tym razem doszło do kolizji na skrzyżowaniu Al. Legionów i ul. Mickiewicza w Łomży
W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: opel vectra i skoda fabia. Opel ma uszkodzony przód, a skoda - bok. Z pierwszych informacji wynika, że nikomu nie stało się nic poważnego.
Strażacy musieli zneutralizować wyciek płynów z jednego z samochodów. Dokładne okoliczności wyjaśnia obecna na miejscu policja.
Na miejscu nie występują większe utrudnienia w ruchu.