Reklama

Kraksa na skrzyżowaniu Zawadzkiej i Sybiraków [FOTO]

24/12/2019 12:47

Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej z Sybiraków. Informację o kraksie łomżyńskie służby otrzymały kilkanaście minut po godz. 12:00. Na miejscu trwają czynności.

W zdarzeniu brały udział dwie osobówki: suzuki grand vitara oraz ford focus. Najprawdopodobniej to kierowca tego drugiego, wyjeżdżając z ul. Sybiraków, wymusił pierwszeństwo na kierowcy suzuki.

Policja przekazuje, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja i na szczęście nikt z podróżujących nie potrzebował pomocy lekarskiej. 

Przypominamy o ostrożności na drogach! W okresie świątecznym możemy obserwować więcej pojazdów i pieszych, co w połączeniu z pośpiechem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi może powodować sytuacje zagrażające bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Od dzisiaj aż do niedzieli policjanci będą prowadzili ogólnopolskie działania "Bezpieczny Weekend - Boże Narodzenie".

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości