Do zderzenia autobusu szkolnego z osobówką na doszło dzisiaj rano na trasie Łomża - Ostrów Mazowiecka. Wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną stłuczki było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę autobusu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Zderzenie przewożącego dzieci autobusu oraz samochodu osobowego marki renault, który najprawdopodobniej był na łomżyńskich numerach rejestracyjnych, miało miejsce w miejscowości Tyszki-Ciągaczki (DW nr 677), czyli tuż za granicą naszego powiatu.
- Z ustaleń policjantów wynika, że 51-latek kierujący autobusem, jadąc od miejscowości Tyszki-Ciągaczki, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się od strony Ostrowi Mazowieckiej w kierunku Łomży 37-letniemu kierowcy renault (DW nr 677). Doszło do zderzenia tych pojazdów. Nikt z uczestników nie odniósł obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi - przekazał portalowi Moja Ostrołęka asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.
Reklama
Do zdarzenia doszło dzisiaj rano. Droga jest przejezdna.
fot. KSRG OSP Czerwin