Na wjeździe do Łomży od strony Ostrołęki (DK61) doszło do zdarzenia drogowego. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Samochody zderzyły się w rejonie Janowa, na wysokości ogródków działkowych „Relax”. Na miejsce udały się wszystkie służby ratunkowe. Co najmniej jedna osoba ma zostać przetransportowana na badania do szpitala.
Pojazdy biorące udzial w zdarzeniu stoją kilkaset metrów od siebie. Dokładne przyczyny i okoliczności kraksy wyjaśnia obecnie policja.