Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło przed Zalesiem na trasie Łomża – Kolno.
- Kierowca mercedesa, jadący w kierunku Kolna, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem – informuje podkomisarz Edyta Wilczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci nadal są na miejscu zdarzenia i ustalają wszelkie jego okoliczności.