Możliwe utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej i Księżnej Anny. Kierowca osobówki uderzył w słupek.
Do zdarzenia doszło około godz. 10:00. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca peugeota wyjeżdżał na ul. Zawadzką od strony Veranda Park. Skręcając w prawo stracił panowanie nad pojazdem i wjechał wprost na słupek przy przejściu dla pieszych.
Na miejscu jest policja. Możliwe są niewielkie utrudnienia w ruchu.