Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 15. na Al. Legionów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z rowerzystą.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący skodą skręcając do serwisu oponiarskiego uderzył w cyklistę jadącego ścieżką rowerową.
Po zdarzeniu kierujący jednośladem został przebadanym przez załogę karetki pogotowia, na szczęście doznał tylko lekkich potłuczeń.
Kierujący skodą oraz rowerzysta byli trzeźwi. Policja zakwalifikowała zdarzenia jako kolizję.