Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze Łomża – Ostrołęka. Prawdopodobnie nikomu nie stało się nic poważnego.
Do zdarzenia doszło na wysokości Janowa pod Łomżą.
Z pierwszych informacji wynika, że osoba kierująca BMW wyjeżdżała z lokalnej drogi od strony Janowa. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu osobie kierującej skodą, która poruszała się DK61 w kierunku Ostrołęki.
Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe, ale prawdopodobnie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.