Policjanci wyjaśniają sprawę zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiejszej nocy w Kisielnicy. Od 30-letniego kierowcy pobrana została krew do badań. Niewykluczone, że kierował będąc pod wpływem środków odurzających.
Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 1:29. Kierowca audi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w bilbord.
- Gdy mundurowi dojechali w rejon Kisielnicy oprócz rozbitego audi nikogo nie zastali. Po chwili podszedł do nich świadek i wskazał kierunek ucieczki kierowcy. Już kilka minut później funkcjonariusze zauważyli idącego poboczem mężczyznę - informuje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji.
Reklama
Policja podaje, że 30-latek był agresywny i wszystko wskazywało na to, że może być pod wpływem środków odurzających. Od mężczyzny została pobrana krew do badań.
- W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Ełku za niepłacenie alimentów. Mieszkaniec gminy Olecko został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie czeka na przedstawienie zarzutów. - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
zdj. OSP KSRG Jeziorko