Reklama

Kraksa w Kisielnicy. Kierowca wypadł z drogi i uderzył w bilbord

29/08/2022 09:35

Policjanci wyjaśniają sprawę zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiejszej nocy w Kisielnicy. Od 30-letniego kierowcy pobrana została krew do badań. Niewykluczone, że kierował będąc pod wpływem środków odurzających.

Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali o godz. 1:29. Kierowca audi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w bilbord.

-  Gdy mundurowi dojechali w rejon Kisielnicy oprócz rozbitego audi nikogo nie zastali. Po chwili podszedł do nich świadek i wskazał kierunek ucieczki kierowcy. Już kilka minut później funkcjonariusze zauważyli idącego poboczem mężczyznę - informuje oficer prasowy łomżyńskiej jednostki policji. 

Reklama

Policja podaje, że 30-latek był agresywny i wszystko wskazywało na to, że może być pod wpływem środków odurzających. Od mężczyzny została pobrana krew do badań. 

- W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Ełku za niepłacenie alimentów. Mieszkaniec gminy Olecko został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie czeka na przedstawienie zarzutów. - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

zdj. OSP KSRG Jeziorko

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości