Reklama

Kraksa na rondzie Solidarności. Kierująca przewieziona do szpitala [FOTO][AKTUALIZACJA]

07/01/2021 09:44

Niedostosowanie się do sygnalizacji świetlnej miało być przyczyną zdarzenia, do którego doszło na rondzie Solidarności w Łomży.

Do zdarzenia doszło około godz. 9:00.

Z pierwszych informacji podanych przez policję wynikało,  że to osoba kierująca nissanem  nie dostosowała się do sygnału wyświetlanego przez sygnalizator i wjechała na rondo Solidarności "na czerwonym", czym spowodowała dzisiejsze zdarzenie. 

Policja prostuje jednak przekazaną wcześniej informację. Sprawcą tej kolizji jest osoba kierująca volvo, natomiast kierująca nissanem jest osobą pokrzywdzoną.  Do szpitala przewieziona została kierująca suvem. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości