Około 1,5 promila "wydmuchał" mężczyzna, który po awanturze postanowił wsiąść do samochodu i odjechać. Kierowca "zaparkował" mercedesa na innej posesji.
Do zdarzenia doszło wczoraj w Krzewie (gm. Piątnica).
Wstępne relacje wskazują, że mężczyzna wsiadł za kierownicę po domowej awanturze, o czym powiadomiona została policja. Gdy funkcjonariusze rozpytywali osobę zawiadamiającą, mężczyzna wrócił na podwórko, a jego chwiejny krok wskazywał, że mógł być pod wpływem alkoholu.
Przypuszczenia policjantów się potwierdziły. Przeprowadzone badania wykazały w jego organizmie obecność nie tylko alkoholu, ale także środków odurzających. Niedługo później odnaleziony został też samochód. Kierujący "zaparkował" go na innej posesji, wjeżdżając tam przez ogrodzenie.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że miał około 1,5 promila alkoholu. Trwają dalsze czynności policyjne.