Reklama

KS Śniadowo. Narolewski: Problem goni problem

09/03/2024 12:36

Godziny dzielą nas od pierwszego meczu o punkty KS-u Śniadowo. Ekipa Dariusza Narolewskiego w niedzielę powalczy na boisku Promienia Mońki.

- Zima trochę nam pokrzyżowała okres przygotowawczy. Nie zawsze mogliśmy trenować na sztucznym boisku. Mimo wszystko był to pozytywny czas. Wierzę, że runda wiosenna będzie lepsza w naszym wykonaniu. Chcemy poprawić swoją pozycję w tabeli - mówi szkoleniowiec.

Narolewski przyznaje, że na pierwszy mecz zespół pojedzie w mocnym osłabieniu. - Mamy sporo problemów. Kilku zawodników nie będzie do mojej dyspozycji. W Mońkach będziemy musieli radzić sobie w eksperymentalnym składzie, ale nie poddamy się bez walki - dodaje.

Reklama

fot. Rafał Lesicki 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości